Zámečnické výrobky

U níže uvedených výrobků se jedná o opravy. repase a výrobu nových zařízení.

Stavební zámečnictví 

Pomocné konstrukce, zábrany, zábradlí liniové a schodišťové, konstrukce střech a svařovaných střešních nosníků, nosníky reklamních ploch, stožáry, balkóny, bezpečnostní a obyčejné ploty. Jedná se o exteriérové a interiérové použití. Typové mostní zábradlí a zábradlí dle požadovaného typu. Pracovní lávky a plošiny. Materiálové provedení  třídy 11 (žárově zinkováno a chráněno nátěrem) nebo z nerezové oceli.

Ocelové konstrukce a podesty, žebříky a zábradlí 

Jedná se o výrobu ocelových konstrukcí, příhradových nosníků, opláštění konstrukcí, pracovní podesty a plošiny sloužící pro skladování nebo pouze jako provozní cesta. Ocelové konstrukce hal, skladů, přístřešků jsou vyráběny a dodávány včetně finální montáže na připravenou spodní stavbu. Standardně se vyrábí z materiálu třídy 11 (žárově zinkováno a chráněno nátěrem).

Cyklony a ventilátory, zásobníky, sila, skluzy

Technologické vybavení sloužící k dopravě, oddělování, skladování a mísení různých tekutých a sypkých materiálů. Součástí zásobníku jsou dopravní potrubí, dopravníky, třídiče a síta. Materiálové provedení  třídy 11 (žárově zinkováno a chráněno nátěrem) nebo z nerezové oceli.

Jednoúčelové stroje a manipulátory 

Jedná se o zakázkovou výrobu dle konkrétního použití. (Pracovní ramena, otoče, třídiče, vibrátory atd.) Většina dílů je vyrobena z běžné uhlíkové oceli (11 375). Podle přání zákazníka mohou být zařízení pozinkovány nebo ošetřeny nátěrem.

Dopravníky a podavače  

Pásové dopravníky jsou vyráběny jako modulové díly pro sestavení do různých délek a sklonů. Dopravník bývá vybaven samostatnou podkonstrukcí a pochůznou lávkou nebo jako samostatný dopravník na připravenou konstrukci - podvozek. Šnekové dopravníky jsou vyráběny jako páteřové a bezpáteřové do průměru 500mm. Usazují se do trubky, žlabu nebo na dno zásobníku. V některých případech je šnek nahrazen samostatnými pádly usazenými ve šroubovici. Korečkové dopravníky a podavače zakázková výroba pro cihelny a skládky tuhého odpadu. Materiálové provedení  třídy 11 (žárově zinkováno a chráněno nátěrem) nebo z nerezové oceli.

Podvozky pod kontejnery 

Podvozek pod kontejner je koncipován jako dvounápravový. Použitý rozvor a rozchod podvozku zajišťuje dostatečnou stabilitu přepravovaného kontejneru a je vyráběn dle použitého typu kontejneru. Pohyb podvozku je zajišťován elektropřevodovkou. Ovládání pohonu je  umístěné mimo podvozek. Podvozek je standardně vyráběn z materiálového provedení třídy 11 (žárově zinkováno a chráněno nátěrem).

Atypické nádrže a zásobníky

Tyto jsou vyráběny dle určení provozu a mnohdy se jedná o vestavbu do předem připraveného prostoru. Samostatně stojící zásobníky pro mísení vody jsou koncipovány dle požadavku stavby. Jedná se o jednoplášťové nebo izolované dvouplášťové zařízení. Standardně se vyrábí z materiálu třídy 11 nebo z nerezové oceli. Opláštění bývá zinkovým plechem.

Zábradlí

Jedná se o dvoutrubkové typové zábradlí včetně okopové lišty. Délkový modul je uzpůsoben konkrétnímu prostoru, který má být chráněn. Atypická zábradlí jako schodišťová, kruhová, u nakloněné roviny jsou vyráběny jako zakázková záležitost. Standardně se vyrábí z materiálu třídy 11 (žárově zinkováno a chráněno nátěrem) nebo z nerezové oceli.

Schody, schůdky, žebříky, plošiny

Jedná se o zakázkovou výrobu dle překonávané výšky. Standardně se vyrábí z materiálu třídy 11 (žárově zinkováno a chráněno nátěrem) nebo z nerezové oceli.

Protidotykové zábrany a protihlukové stěny

Jedná se o zakázkovou výrobu dle překonávané dokumentace. Zařízení slouží k ochraně trolejového vedení pod mostem, k odhlučení prostoru za komunikací. Dále zařízení odděluje prostor mezi komunikacemi nebo mezi komunikací a obytným prostorem. Standardně se vyrábí z materiálu třídy 11 (žárově zinkováno a chráněno nátěrem) nebo z nerezové oceli.

Samozavírací únikové dveře

Zde se jedná o typový výrobek s předepsanou funkcí bezpečně uzavřít a oddělit prostor v protihlukové stěně. Dveře bývají součástí protihlukové stěny a jedná se o jednoúčelové zařízení. Standardně se vyrábí z materiálu třídy 11 (žárově zinkováno a chráněno nátěrem) nebo z nerezové oceli.


Ilustrační foto

 • Ilustrační foto
 • Ilustrační foto
 • Ilustrační foto
 • Ilustrační foto
 • Ilustrační foto
 • Ilustrační foto
 • Ilustrační foto
 • Ilustrační foto
 • Ilustrační foto
 • slider
 • slider

Developed in conjunction with Eco-Joom.com